تور مجازی در اصفهان

با تور مجازی در اصفهان با بیش از دهها نمونه کار موفق همراه باشید.

برندهای مختلف برای رونق کسب و کار خود از انواع تبلیغات استفاده می‌ نمایند. با رشد روزافزون فناوری و افزایش کاربران اینترنت، افراد تمایل بیشتری به انتشار آگهی خود در فضای مجازی دارند و مخاطب بیشتری را جذب کنند. یکی از انواع تبلیغات در محیط آنلاین، قطعا استفاده از تور مجازی می باشد.

تور مجازی، مجموعه‌ای از تصاویر و فیلم‌های از یک محیط است که با اتصال به یکدیگر و شبیه‌سازی مکان مورد نظر، امکان بازدید مجازی از آن را برای مخاطب فراهم ‌می‌ سازد.تور مجازی یک فناوری است که با استفاده از عناصر چندرسانه‌ای مانند عکس، فیلم، فایل‌های صوتی و اطلاعات متنی به کاربران اجازه می‌دهد از راه دور در محیط دلخواه خود  گشت و گذار مجازی داشته باشند. از مزایای تور مجازی این است که افراد می‌توانند بدون محدودیت زمانی و مکانی و با کمترین هزینه از آن استفاده نماییند. همچنین در برخی از انواع تور مجازی کاربران قادر هستند با کنترل دوربین، هر نمایی از مکان مورد نظر را مشاهده کرده و هر جا که می‌خواهند زوم کنند تا از جزئیات بیشتری برخوردار شوند.

 امروزه مشاغل مختلف برای بازاریابی و جذب مشتری از تورهای مجازی استفاده می‌نمایند. مراکزی مانند املاک، مدارس و دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، کارخانجات و مراکز صنعتی، نمایشگاه‌ها، رستوران‌ها، تالارها، باشگاه‌های ورزشی، شرکت‌ها و سازمان‌ها، فروشگاه‌ها و مراکز تجاری به خوبی می‌توانند از این فناوری بهره گیرند.

به عنوان مثال با استفاده از تور مجازی در بخش املاک، مشتریان می‌توانند از قسمت‌های بیرونی ساختمان و درونی خانه بازدید نمایند و با جزئیات ملک به طور کامل پی ببرند. در مراکز آموزشی مثل مدارس و دانشگاه‌ها بهترین راه معرفی محیط و امکانات برای مخاطبان استفاده از این فناوری می باشد. همچنین تور مجازی ۳۶۰ درجه امکان تدریس معلمان و اساتید را به خوبی به تصویر خواهد کشد. امکانات داخلی آزمایشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و جزئیات خدمات ارائه شده در این مراکز نیز از طریق این طریق قابل شناسایی می باشد.

تور مجازی به صنایع مختلف کمک می‌کند با نشان دادن خط تولید و روند ساخت یک محصول از مراحل ابتدایی تا انتها به صورت خلاقانه، تاثیر مثبتی از برند در ذهن مشتریان ایجاد شود. علاوه بر این برندها می‌توانند

امشتریان در اماکن مختلف از جمله رستوران‌ها، تالارها و باشگاه‌های ورزشی بتوانند قبل از انتخاب خود، نمایی ۳۶۰ درجه از محیط مورد نظر را مشاهده نمایند ضمن آشنایی با خدمات و امکانات، از وضعیت بهداشتی آن آگاه شده و با اطمینان بیشتری به این اماکن مراجعه نمایند. این مساله گام مهمی در جذب مشتری و بازاریابی است. 

تور مجازی در اصفهان

 

یکی از مهمترین کاربردهای تور مجازی در فروشگاه‌ها و مراکز تجاری می باشد. چیدمان محیط، دسته‌بندی‌ انواع محصولات و معرفی آن‌ها، ارائه اطلاعات تکمیلی در مورد محصول از طریق کلیک روی آن و ارائه لینک مستقیم فروش اینترنتی از طریق این فناوری قابل نمایش خواهد بود.

بامداد هم در این راستا کوشیده با بیش از پنج سال تلاش مستمر در این کار قدم های محکمی در راستای تور مجازی بردارد . در تور مجازی در اصفهان جانمایی گوگل مپ ، آدرس سایت ، آیدی پیج ، موسیقی و صداگذاری در حین پخش تور مجازی فضای پرکارد و جالب به تور مجازی بدهد. بامداد تنها مجری  تور مجازی در اصفهان می باشد که نمونه کارهای این مجموعه فراتر از اصفهان می باشد.

با تور مجازی بامداد در هر شهر و شهرستان که باشید ما آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه تور مجازی به شما همشهریان عزیز می باشیم.

 

نمایش ویدیو درباره تور مجازی در اصفهان

راه ارتباطی با ما
09131289915 _ 32649009

اصفهان – هشت بهشت غربی – نبش گلزار شمالی – ساختمان آسیا – طبقه 2 – بامداد

info@bamdad360.ir

لینک های سریع

بامداد 360

آرشیو تور مجازی

تماس با ما

تور مجازی

آخرین آرشیو و به روز رسانی تور مجازی  را از ما بخواهید

© تمامی حقوق این سایت متعلق به بامداد360 می باشد.

طراح سایت و سئو در اصفهان www.bamdadseo.ir